• GE Appliances GUD24ESSMWW, White
Quantity
ADD TO CART
BUY IT NOW
🔄
Returns & Exchanges within 30 days
Any return for unsatisfied item(s) is available within 30 days
⏱️
Money Back Guarantee
A full refund within one week upon receiving your return
🛡️
3-Month Warranty
Covering any possible defect in materials and workmanship
🚚
Free Shipping
Free shipping within the US
  • Detail
    About this item
    • GE 24" Unitized Washer-Elec Dryer White
    • Model Number: GUD24ESSMWW
    • Item Package Dimension: 45.0" L x 40.0" W x 70.0" H